top of page

Eddie

"Máme veľmi dobrú skúsenosť. Odkedy k nám prišiel Eddie, zmenil sa nám život naruby a Eddie sa stal prioritou v našej domácnosti. Nakoľko je to náš prvý kocúrik, veľmi ste nám na začiatku pomohli svojimi radami a tipmi, za čo ďakujeme. Ak niekto rozmýšľa nad podobnou zmenou v domácnosti, určite odporúčame Vašu chovateľskú stanicu. Budeme sa tešiť na ďalšie rady a maily."
Ľubica, Slovensko
"Elizka nám robí radosť, je náš spoločník, rada sa s nami mazná, hrá. Keď bolo treba cestovať, tak bola prispôsobivá. Je súčasťou našej rodiny, všetci ju ľúbime a keď sa nám raz veľmi dobre schovala, tak sme plakali, že sme ju vypustili a stratila sa nám, ale keď sa našla, tak nám tiekli zase slzy šťastia. Chovateľská stanica Slovak Champion ma najlepšie, najkrajšie mačičky! "
Ľudka, Slovensko

Eliza

Dior

"Mačiatka tejto chovateľskej stanice sú vychované láskou a naučené na svoje hranice. Lepšiu voľbu ako kúpu mačiatka od nich neurobíte. Mačiatka kombinácie rodičov Penny a Jorik sú dokonalé. Na nášho kocúra hovoria živá plyšová mačka. Dominujú uňho dobré vlastnosti. Je roztomilý, keď dostane maškrtu. Nikdy nepýta jesť. Vždy poďakuje, keď dostane jesť, a to každý deň a cestou, kým položím na zem misku, ´´pochodujeme´´ "
Natália, Slovensko
"Chovateľská stanica resp. majitelia sú veľmi láskaví ľudia, ktorí mi s ochotou pomohli zodpovedať všetky moje otázky ohľadom starostlivosti o kocúra. Teším sa, že sme oslovili práve ich a že máme toho najkrajšieho kocúrika :)"
Andrea, Slovensko

Garfield

Gabi

"Boli sme s veľmi spokojní s vašim prístupom, všetko ste nám do detailu vysvetlili hoci s chovom mačičky sme nemali predtým žiadne skúsenosti. Najviac sa mi páčil aj Váš prístup - v prípade akýchkoľvek otázok ste boli vždy milí a k dispozícii. V budúcnosti ak by sme zvažovali zaobstarať si ďalšiu mačičku tak u Vás :)"
Monika, Slovensko

Fatima a Glória

Ceasar

Bonnie

"Som veľmi rada, že som si vybrala mačičky práve od Vás, nielen preto, že sú obe nádherné, ale vidno na ich povahe ako bolo o ne starané a hlavne to, že to robíte s láskou!"
Simona, Slovensko
"We are very happy with Ceasar as he is always well behaved, cheerful and a very healthy and lively cat. From the first day we took him he was potty trained and we received all instructions needed to have a great start. We are truly thankful to Jana"
Oliver, Austria
"Na Vašu chovateľskú stanicu môžeme odpovedať len kladne, myslím že tomu zodpovedá aj názov stanice."
Elena, Slovensko

Cindy

"Z  chovateľskej stanice Slovak Champion prišla naša mačička už s hygienickými návykmi a naučená na spoločnosť ľudí. Pri jej osobnom odbere sme videli, že rodina pani chovateľky má naozaj veľmi pozitívny vzťah k mačičkám a stará sa o ne s láskou. Neberú to ako zárobkovú činnosť, ale ako koníček, ktorý ich veľmi baví." 
Ivana, Slovensko

Becky

"It has been two years since Becky came into our lives – and we could no longer imagine our family without her. We had no experience with cats before, having grown up mostly with dogs. But then this little ball of fur has arrived, full of charm and life, calm and curious about anything and everything. And calmness she did need – we frequently travel with her on weekends, which she accepted with grace and without any complaint. Her genes must have something to do with her wonderful personality, but we equally attribute her flexibility to Jana, who gave home to Becky in her most formative months. Within a day after her arrival, Becky was in full command of her litter box, her food bowl, the apartment and our entire lives. We are still in regular touch with Jana, relying on her advice any time we have questions, and if we ever manage to take one more kitten home, we would turn to her once again. " 
Nora & Peter, Austria

Fibi

"Z bohatej ponuky na internete  - britské modré mačiatka, rozhodla som sa pre chovnú stanicu Slovak Champion a teraz keď mám doma Fibi vidím, že to bola správna voľba. Fibi som mohla prevziať až týžden po termíne odberu mačiatok, nakoľko celý mesiac som trávila u dcéry, ktorá žije v zahraničí, pani Janka, majiteľka chov. stanice  nielen že bez problému súhlasila, ale bola so mnou cez e-mail v kontakte, čo potvrdilo perfektný prístup k jej maznáčikom, ale aj k nám, ktorí sme šťastní, že nám obohacujú život. Odkaz od priateľov v USA, ktorí poznajú Fibi z fotografií :                                "SLOVAK CHAMPION  IS  EXCELLENT !    FIBI  IS BEAUTIFUL, BEAUTIFUL, BEAUTIFUL"...     Ann, Steve, Toni, Duan,  Naomi.......    
Jana, Slovensko

Garry (Max)

"Sme veľmi spokojní s výberom chovateľskej stanice, máme krásneho zdravého kocúrika. Od začiatku ste nám ochotne pomohli ohľadom starostlivosti, aby sme zvládli jeho starostlivosť čo najlepšie, za čo Vám ďakujeme. Max robí radosť celej rodine, je to milý, hravý kocúrik a ak sa rozhodnete pre túto chovateľskú stanicu, určite neoľutujete." 
Lucia, Holandsko

Jessie

"Chcem sa podakovať majiteľke chovateľskej stanice Slovak Champion  za ústretový prístup  pri odbere  mačiatka a  za vychovanie  nádherných, zdravých mačičiek.  
Vďaka pani Janke vlastníme  úžasné  stvorenie - ušlachtilú, krásnu  mačičku Jessie, ktorá nám síce zmenila zabehnutý smer života, ale zároveň nám dáva lásku, oddanosť  a radosť. 
Pani Janka,  ešte raz, veľká vďaka za našu ( Vašu) Jessie a  za neustálu starostlivosť  a za cenné rady, ktorými nikdy nešetríte, keď sa na vás obrátim."
Emília, Trnava

Félix

"S chovnou stanicou sme veľmi spokojní. Pani Janka nám veľmi pomohla,dala veľa tipov ohľadom starostlivosti. Zaobstarala nám celu výbavičku pre nášho kocúrika "Junior" Félixa. Je to náš prvý kocúrik. Kocúrika sme si prebrali týždeň po termíne s riadnymi hygienickými návykmi. Pani Janka nám pomáha dodnes a vždy zodpovie, bez problémov, každú otázku. Vidno, že sa o mačičky starajú s láskou a neberú to len ako zárobkovú činnos. Félix je zdravý, hravý a hlavne veľký maznák. Kde sa pohnem tam je on. Sme veľmi spokojní. Keby sme chceli opäť mačičku/kocúrika, určite by sme sa rozhodli pre Slovak Champion."
Dominika&Peter, Švajčiarsko
"Chovateľskú stanicu SLOVAK CHAMPION môžem len doporučiť, majú tie najkrajšie mačiatka! Majiteľka veľmi príjemná milá pani, ktorá je vždy ochotná pomôcť a poradiť. O mačiatka sa stará s veľkou láskou. Máme toho najúžasnejšieho kocúrika, ktorý nám robí len radosť."

Július Tomáš

Helena, Slovensko

Hugo

"We found Jana through a friend and we are very satisfied and happy to have met such a wonderful, loving and carrying person. 
Our tomcat is peaceful & healthy & playful. You get in love with him right away ️ By the time we picked him up he was trained and in a very good shape. We received all the information needed for a newcomer. 
Thank you Jana for our wonderful Hugo and a big compliment for the cattery "
Camelia, Austria

Jack (Albert)

"S celým priebehom kúpy mačiatka sme boli maximálne spokojní. Komunikácia s Jankou bola vždy rýchla, pravidelne sme od nej dostávali fotky mačiatka aj mnohé užitočné informácie o starostlivosti, kedže sme veľa skúseností nemali. Náš kocúrik prišiel domov vychovaný a naučený na záchodík. Naozaj vrelo odporúčam všetkým!"
Libuša, Belgicko

Ishmael (Izy)

" Náš kocúrik sa volá Izy. Áno, všetky mačiatka sú krásne, múdre šikovné...
Ale ten najkrajší, najmúdrejší, najmilší a najšikovnejší kocúrik na svete je naš!
Je skrátka dokonalý - mňaaau! Izulík k nám prišiel vychovaný po každej stránke, so všetkými potrebnými návykmi. Zdravý, čistotný, poslušný, pritom hravý, bystrý a veľmi inteligentný. Pani Janka je veľmi milá, komunikuje s nami, poradí a zodpovie na všetky mačacie otázky. Má u seba vytvorené maximálne podmienky pre život a vychovu mačiatok v modernej domácnosti. Na našom kocúrikovi je vidieť, že bol od malička obklopený veľkou láskou a starostlivosťou. Niekde "Tam" ďakujeme, že sme mali šťastie a toto roztomilé mačiatko zo SLOVAKCHAMPION si vybralo práve našu rodinu"
Peter, Slovensko

Igy a Kitty

" Chceme sa poďakovať pani Janke, za láskavý prístup ku mačiatkám. Je milá a ochotná poradiť. Vybrali sme si od nich kocúrika Igyho a neskôr aj mačičku Kitty. Su krásni, zmenili nám každodenný stereotyp. Jeden od druhého sa od seba ani nepohnú. Za nás veeeľke Ďakujeme. "
Mária, Slovensko

Kayla

" Ďakujem krásne za všetko. Ste veľmi milí ľudia a skvelí chovatelia. Sme šťastní že sme na Vás narazili, robíte to s láskou a nasadením, a to sa dnes tak ľahko nevidí. Ak by niekto v okolí chcel kúpiť mačičku, určite mu odporúčime britku a jedine od Vás!"
Adriana a Juraj, Slovensko

Mia

" Pre chovateľskú stanicu sme sa rozhodli na základe predošlej zlej skúsenosti, kedy sme narazili na množiteľa. Po krátkom hľadaní na internete sme našli kontakt na pani Janku a okamžite sme sa rozhodli. Plynutím času sme si potvrdili a stále sa utvrdzujeme v tom, že zobratím mačiatka z chovateľskej stanice bolo skvelé rozhodnutie. Pani Janka z chovateľskej stanice nás privítala vo svojom domove, keď mala Mia sotva dva mesiace, a keď sme si ju brali neskôr konečne po troch mesiacoch domov, poskytla nám odbornú radu na základe svojich skúseností. Je priateľská, vždy nápomocná ale to, čo si ceníme najviac je jej ľudský prístup. Chovateľskú stanicu Slovak Champion vrelo odporúčame."
Zuzka a Dávid Seleckí, Slovensko
" Dlho sme sa zamýšlali nad tým, že si zaobstaráme mačičku, na základe aj existujúcich recenzií sme oslovili chovateľskú stanicu  Slovak Champion .
Môžem len povedať, že to bola veľmi vynikajúca voľba a máme nádhernú, zdravú mačičku Melody (nového člena rodiny). Nakoľko nikdy predtým sme žiadnu mačičku nemali, všetko ohľadne starostlivosti o nášho chlpáčika nám bolo patrične vysvetlené, za čo veľmi pekne ďakujem. Túto chovateľskú stanicu môžem odporučiť bez najmenších výhrad."

Melody

Juraj a Renáta, Maďarsko
Misha_edited_edited.jpg

Misha (Lilka)

"Môžem povedať len to najlepšie. Vidieť že sa o mačičky veľmi staráte. Máte záujem o ich další život. Mačička je nádherná. Krásna srsť. Každý ju strašne chváli. Živý plyšák :)"
Lýdia, Slovensko
molly.png

Molly

"Po dlhom nahováraní mojej dcéry na kúpu britskej mačičky a ešte dlhšom "pátraní" sme našli Vašu chovateľskú stanicu. Už po prvom telefonickom kontakte a osobnej návšteve u Vás sme si boli isté, že Molly je TÁ, ktorá by našla svoj domov u nás.. Bola najmenšia, ale my sme si vybrali ju a ona asi nás. Pani Janka a celá jej rodinka na nás pôsobila veľmi príjemne už pri prvom stretnutí, a to bol pre nás moment, ktorý pri výbere mačiatka tiež zavážil, a veľmi, mačiatka sa narodili a prvé týždne podľa nás prežili vo veľmi milej a zvieratá milujúcej rodinke. Pani Janka nám v deň "D", kedy sme si Molly brali domov, mačiatko pekne vystrojila so všetkými i nformáciami, radami, Molly mala naučené hygienické návyky, bola naučená na škrabadlo, bola prítulná, a pani Janka nezabudla ani na "pusu na čelo  už našej Molly" ako sa na maminku patrí. Starostlivosť pani Janky tu ale nekončí, ako správna chovateľka sa zaujíma o "svoje" mačiatka, napíše, zavolá ako sa Molly má, a toto si veľmi ceníme!! Za nás môžme len odporúčať chovateľskú stanicu / rodinku pani Janky/, patrí Vám veľká vďaka!!!"
Rea a Katarína, Slovensko
LEO2.jpg
"First of all, We are truly thankful to Jana. Leo is amazing, he is very beautiful, healthy, and of course very playful. He is real tomcat in our cattery, and we had a lot of cat shows with him. We are very proud of our Leo, he is really a SLOVAK CHAMPION! He had a lot of prizes 2X CAC, Best in Show, CACJ, Best of Breed etc. So that means he is very amazing boy! And meanwhile we found Jana a true friend ♥"

Leo

Luca, Hungary
Pandorka.png

Pandora

"Sme veľmi šťastní, že sme vás mohli spoznať,dali ste nám super rady a hlavne tu malú chlpatú princeznú, bez ktorej si už neviem predstaviť život. Je to klbko šťastia a lásky. Ďakujeme."
Honzo a Eva, Slovensko
rio1.jpg

Rio

"Nemôžem povedať nič zlé, veľmi dobrá skúsenosť. Určite odporúčam. Komunikácia veľmi príjemná, ak máte nejaké otázky tak chovateľská stanica Slovak Champion Vám ich rada zodpovedá. Za mňa prístup na jedničku. Som rada, že môžeme mať kocúrika Ria práve od nich. Aj keď môžem povedať , že som sa miestami bála nakoľko mám doma psíka. Teraz viem že môžem povedať, že som lepšie nemohla spraviť, stala sa z ních skvelá dvojka."
Kathy, Slovensko
phabian.jpg

Phabian

"Pre chovateľskú stanicu Slovak Champion sme sa rozhodli na základe pozitívnych referencií a takisto aj fotiek zo stránky a facebooku (z ktorých bolo tiež zrejmé, že o mačičky je skvelé postarané). Následná komunikácia a skúsenosť od prvého kontaktu, cez vyzdvihnutie kocúrika až dodnes v súvislosti s radami ohľadom starostlivosti nás len utvrdili v tom, že sme sa rozhodli správne. Naozaj oceňujeme prístup pani majiteľky a ochotu promptne a trpezlivo reagovať na naše otázky. No a čo sa týka nášho Phabiana, stal sa neodmysliteľnou súčasťou našej rodiny, je veľmi hravý, zvedavý, občas sa vie aj riadne rozblázniť a ak by sme raz uvažovali nad ďalšou plyšovou guličkou, určite sa s dôverou obrátime na Slovak Champion :)"
Peto a Zuzka, Slovensko
Naomi.jpg

Naomi

"Z chovateľskej stanice Slovak Champion máme doma rok a pol mačičku Naomi. Je krásna, čistotná a zdravá. Ďakujeme majiteľom chovateľskej stanice za cenné rady ohľadom starostlivosti o mačičku, za ochotu poradiť vždy, keď sme niečo potrebovali. Ak sa rozhodnete pre kúpu mačičky alebo kocúrika, ja určite odporúčam chovateľskú stanicu Slovak Champion :)"
Nataša, Slovensko
odysea.jpg

Odysea

"A home without cat is just a house..." A preto v roku 2018 do našej rodiny a k našej 8 ročnej pouličnej zmeske, pribudla aj Odysea. Preto CHS Slovak Champion vrelo odporúčame, mačiatka sú vychovávané s láskou a v čistote..."
Danka, Slovensko
117846724_2868727346683505_7448844969346

Moonbeam

"We are so happy with Moonbeam. It is obvious that Moonbeam comes from a great breeding. He is a happy, well-adjusted cat which brings us lots of happiness and fun. We cannot thank Jana and the Slovak Champion Cattery enough."
Ian, Austria
240932280_3172366489652921_1312782785298458656_n.jpg

Uncas a Uriella

"Láskyplná profesionalita, spojená so  zodpovedným a obetavým prístupom ku chovateľstvu - dlho hľadáš, tu nájdeš = SLOVAK CHAMPION CATTERY ... :)

 
Anna, Rakúsko
bottom of page